Tohid Foundation Inc.

مراسم احیای شبهای قدر

 

بسم الله الرحمن الرحیم

لیله القدر خیر من الف شهر

 

بفرمایش امام صادق(ع) شبهای قدر قلب ماه مبارک رمضان است .برتری این شبها بواسطه نزول قران است که سرتاسر نور بوده و رهنمای بشریت، شفای قلوب مومنین و مومنات و نجات دهنده ما از ظلمات جهل است. در شبی که به فرموده قران کریم از هزار ماه برتر است خداوند متعال ملائک و روح را به زمین میفرستد برای ابلاغ سلام و رحمت الهی بر بندگان خود و تقدیر مقدرات سال.

با توجه به رفع محدودیت های سال گذشته و امکان تجمع محدود و ضمن آرزوی قبولی طاعات شما، امسال امکان بهره وری و احیای شبهای مبارک قدر بصورت محدود فراهم امده است تا جمع مومنین و مخلصین محل نزول رحمت الهی قرار گیرد و از توفیقات این شبهای عزیز بهره مند گردیم.

برنامه ها با نماز جماعت، افطاری و شام آغاز میشود و سپس با دعای جوشن کبیر، سخنرانی آنلاین و مراسم ویژه شب های قدر ادامه خواهد  داشت و پایان بخش برنامه ها عزاداری مولایمان علی(ع) خواهد بود.

این برنامه همچنین برای عزیزانی که مایلند در منزل باقی بمانند، بصورت انلاین در دسترس خواهد بود و میتوانند با استفاده از لینک برنامه که متعاقبا اعلام خواهد شد در برنامه حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است که به دلیل محدودیت تجمعات و احتمال تغییر در مقررات تا شب مراسم؛ دو روز قبل از مراسم لینک ثبت نام برای اعلام حضور فیزیکی در مراسم باز و اعلام خواهد شد.

زمان:

شنبه 1 می مصادف با شب نوزدهم ماه مبارک و ضربت خوردن امام علی(ع)

دو شنبه 3 می مصادف با شب بیست و یکم و شهادت امام علی(ع)

چهارشنبه 5 می مصادف با شب بیست و سوم ماه مبارک

سخنران:

استاد محترم جناب اقای رحیمی

ساعت شروع:

راس ساعت 6 بعد از ظهر با اقامه نماز جماعت و افطار

مکان:

72‎ Luckie St, Nunawading VIC 3131

 

اگر شما نیز مایلید که در ثواب افطار  شرکت نمایید، میتوانید  کمک های خود را به شماره حساب زیر واریز فرمایید. لازم به ذکر است که سایر هزینه های مراسم احیا از این محل پرداخت خواهد شد. لطفا در قسمت رفرنس کلمه قدر را ذکر فرمایید:

A/C Name: Tohid Foundation Inc

BSB: 033-390

A/C#: 411059

Refrence: Qadr

 

همچنین انشالله نماز عید سعید فطر در همین مکان اقامه خواهد شد. اخبار مربوط به نماز عید در موعد مقرر اعلام خواهد شد.

 

 

التماس دعا

بنیاد توحید

این صفحه را پرینت بگیرید این صفحه را پرینت بگیرید